Sin City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Градът на греха - тук правилата не важат!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Герои на известни личности
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeПет Ное 25, 2011 2:16 pm by Tinsley Carmichael

» Търся си брат/сестра или роднина?
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 5:20 pm by Виктория Блейд

» Размяна на банери
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 4:02 pm by Виктория Блейд

» Търся си някой за Рп?
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeВто Авг 02, 2011 3:56 pm by Виктория Блейд

» Имението Милър
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 8:13 am by Виктория Милър

» Имението на Алекса Блейд
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:53 pm by Алекса Блейд

» Търся си съквартирант/ка?
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:39 pm by Джейн Клемент

» Търся си враг?
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:37 pm by Джейн Клемент

» Спам №1
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:25 pm by Катрин Фрийман

» СЪОБЩЕНИЯ!!!
Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:03 pm by Катрин Фрийман

Similar topics
Top posters
Катрин Фрийман
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Джейк Милър
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Нина Добрев
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Isabella Parker
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Алексис' Уайт
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Джейн Клемент
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Кандис Брансън
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Виктория Блейд
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Виктория Милър
Disco club 'Be Wild' I_vote_lcapDisco club 'Be Wild' I_voting_barDisco club 'Be Wild' I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Ное 16, 2021 4:08 am
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 Disco club 'Be Wild'

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катрин Фрийман
Admin
Admin
Катрин Фрийман


Брой мнения : 192
Join date : 22.05.2011

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeПон Май 23, 2011 5:07 pm

Disco club 'Be Wild' 382_Night%20club
Върнете се в началото Go down
https://sincityrpg.bulgarianforum.net
Нина Добрев
Актриса
Актриса
Нина Добрев


Брой мнения : 45
Join date : 23.05.2011
Age : 27

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:59 pm

Бях ужасно изморена след дългия ден на снимачната площадка,така че исках да разпусна някъде,а какво по-хубаво място от някой клуб?Отбих се само до имението,за да се преоблека и се запътих към любимия ми клуб.
Още с влизането си силната музика ме заглуши,но избрах едно по-спокойно и тихо място и седнах там като гледах лицето ми да не се вижда,защото най-малкото исках да ме заобиколят фенове.Главата ми беше гръмнала от дългия ден и остава само да ме наобиколят пищяши фенове искащи автографи.Не,че имах нещо против да давам,но просто точно в този момент исках да изпия нещо,да си отпочина и да се прибера свежа в имението.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Катрин Фрийман
Admin
Admin
Катрин Фрийман


Брой мнения : 192
Join date : 22.05.2011

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 4:22 pm

След като се махнах от водопадите и отново се озовах в града..Осъснах,че тук не е така спокойно..особено за известните..Имах еднаседмица почивка от музикалната и актъорската ми кариера..а после ме очакваше работа до безкрай..Чак се чудех дали психиката ми щеше да издържи на това натоварване..
Вървях по улицата..умислена в кой клуб да отида..И усетих стъпки зад мен..Не исках да се обръщам..защото знаех,че вече има една купчинка фенове..
Можех просто да забързам крачка и да отида в клуба като си намеря някое уютно местенце и може би срещна някой познат..
Влязох в клуба и силната музика..сякаш върна настроението ми и ме успокои..
Потърсих с поглед някой познат..но уви сякаш никой не ми направи впечатление..
Отправих се към по тъхите кътчета на клуба..защото там имаш много по удобни дивани на които можех да се излежаваш..
Тъкмо си бях намерила място..Когато видях позната физиономия..
Приближих се..до..така да кажем колжеката ми..
-Я виж ти..-повдигнах вежди..-Срещам хората които най-малко очаквам да видя..
Върнете се в началото Go down
https://sincityrpg.bulgarianforum.net
Нина Добрев
Актриса
Актриса
Нина Добрев


Брой мнения : 45
Join date : 23.05.2011
Age : 27

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 4:43 pm

Тъкмо,когато си помислих,че ето такава трябва да е всяка една моя почивка от някъде се появи не кой да е а Катрин.
Пуснах лека усмивка,която изразяваше досада.
-Мда и аз съм така.Нещо като късмет.
Повдигнах леко рамене.
-Какво да се прави.
Не знам,защо но изпитвах някакво странно чувство.Сякаш една част от мен се чудеше защо се държим така една с друга,но друга крещеше в мен да се стегна и че двете един вид бяхме конкуренти.
-Какво те води тук,Катрин?Почивка или просто си решила да забиеш поредния мъж?
Повдигнах вежди като на лицето ми се беше изписала лека иронична усмивка.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Катрин Фрийман
Admin
Admin
Катрин Фрийман


Брой мнения : 192
Join date : 22.05.2011

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 5:56 pm

Хмм..защо ли винаги успяваше да развали и най-доброто настроение..
Е разбира се..това беше моя стихия,но някакци не можех да я прилагам на себе си..
-Да..а ние сме най-големите късметлийки..И това въобще не ме учудва..
Подсмихнах се на следващия й коментар..
-Съдба..никога не ни мисли доброто..-усмихнах се с нежелание...
Писваше ми от това държание..Вечното драчене една с друга..Тя ме приемаше като конкуренция,а аз никога не съм мислила за това..Просто рефлекс..Защото аз не мога да отстъпя просто така и да покажа слабост..Въпреки,че ми се искаше..
Знаех,че и тя никога няма да го направи..Тка,че ни очакваше дълъг живот с драки..
-Колкото и да не ти се вярва..Съм в почивка една седмица..-повдигнах вежди..
-И още по невероятното е,че си взех почивка и от мъжете..-завъртях очи с досада..
Май ставах скучна..но имам време за всичко..поне днес искам спокойствие..
Седнах срещу нея,без да ми пука дали е запазено или не..
-Ами ти?..Нещо по специално..или идваш да убиеш поредния работен ден?..
Върнете се в началото Go down
https://sincityrpg.bulgarianforum.net
Нина Добрев
Актриса
Актриса
Нина Добрев


Брой мнения : 45
Join date : 23.05.2011
Age : 27

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 6:14 pm

Не сдържах смеха си.
-Да го убия?Мне,по-точно той мен уби.Скапана съм.
Въздъхнах.
-Но какво ти разправям на теб не ти пука,така че...
Смеха ми изведнъж спря и на лицето ми се появи сериозно изражение.Сериозно...как стигнахме до тук?Спомням си,че преди бяхме приятелки,а сега...сега постоянно се дразним една друга и се заяждаме.За завист...не едва ли има,но това,че се конкурираме не е тайна от никого.Мисля,че дори сме станали пример за по-младите,че всяко приятелство си има край.Все пак "Няма вечни врагове,има вечни интереси." беше казал някой,така че не се знае до кога ще сме така.
Едно момиче дойде,за да ни попита какво ще искаме.
-За мен...уиски.
Усмихнах й се леко,но си личеше,че е насила.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Катрин Фрийман
Admin
Admin
Катрин Фрийман


Брой мнения : 192
Join date : 22.05.2011

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:13 pm

За момент и двете се засмяхме от сърце..искрено..така както бяхме в доброто старо време..Две момичета без задължения..безгрижен живот и всеотдайно приятелство..Но не мога да разбера защо тези дни звършиха..Защото всичко просто ей така отлетя...
-Тежка е работата...А и ти се претоварваш..-казах спокойно..Но както винаги успяваше да развали всеки момент..
-Хм..ти какво стана сега?..Телепат ли?..Че вече можеш да ми четеш мислите и да си правиш сама изводите..-завъртях поглед много се ядосвах като правеше така..
Дойде едно момиче което ме попита какво ще пием..
-Един голям Джак с две бучки лед..-усмихнах се искрено..защото все пак говорех за Джак Даниелс..моето уиски..
Погледнах към Нина отново..И се чудех да й кажа ли това което мисля или просто да продължим с повърхностните разговори..
-Знаеш ли писна ми и двете да лицемерничим..-казах си го направо и адски сериозно..чак аз се очудих..
-Нека поне един път си кажем истината в лицата..
Върнете се в началото Go down
https://sincityrpg.bulgarianforum.net
Нина Добрев
Актриса
Актриса
Нина Добрев


Брой мнения : 45
Join date : 23.05.2011
Age : 27

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:11 pm

Леко ме учуди това,което направи.
-Хубаво.Да я кажем.
Скоро момичето донесе поръчаните от нас питиета и аз взех чашата в ръцете ми,но повече,за да има с какво да си играя,отколкото да пия.
-От къде започна това?
Повдигнах вежди.
-Имам предвид...от кога започна това с конкуренцията?Преди бяхме най-добри приятелки.Какво стана,че това се промени?Нали си бяхме обещали,че нищо и никой не може да развали приятелството ни...
За кратък момент се замислих и се върнах назад във времето,когато бяхме обикновени ученички,репетиращи танци,смеещи се постоянно...а впоследствие се превърнахме в сериозни жени,които живота накара да станат конкурентки.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Катрин Фрийман
Admin
Admin
Катрин Фрийман


Брой мнения : 192
Join date : 22.05.2011

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 4:36 pm

Лол..аз се изненадах още повече от думите си..Дори през следващите няколко минути не можех да повярвам,че аз съм го казала..
-Ами хайде..давай..цялата съм в слух..-усмихнах се малко на сила но все пак..Нали щяхме да бъдем искрени..Е трябваше да съм сериозна..
Слушах въпросите й и коментарите които даваше..И се чудех ак да отговоря..Като всъщност нямах представа как стана всичко това..И нзнаех кога ще я имам..Колкото и да мислех не можех да намеря точна причина..за раздялата ни..за края на приятелството ни..
-Защо питаш?..Защо винаги си мислела,че те смятам за конкурентка..Никога не съм мислела за теб по този начин..Винаги си била моята приятелка..още от детството..спомняла съм си всичко..и един ден съм се надявала да си разкрием истината и да спрем с този цирк..-въздъхнах и продължих да говоря..
-Нито някога съм показвала,че съм ти конкуренция по какъвто и да е бил начин..Дори щяхме да участваме двете в един филм..Но знаех,че веднага ще го приемеш за състезание..за това просто отказах..и те оставих..-направих безразлична физиономия..
-А сега ти ми кажи защо го правеше?..
Върнете се в началото Go down
https://sincityrpg.bulgarianforum.net
Нина Добрев
Актриса
Актриса
Нина Добрев


Брой мнения : 45
Join date : 23.05.2011
Age : 27

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 7:57 pm

Слушах внимателно всяка нейна дума макар,че изражението на лицето ми по нищо не показваше задълбочените ми размисли.
Истината беше,че и аз доста често си задавах въпроса "Защо?".И макар,че се опитвах всеки път да измисля стойностен отговор,нещо не ми се получаваше.
-Честно ли?
Повдигнах вежди.
-Не знам.Може би алчността или завистта завладя и мен...и се поддадох.
Мда най-вероятно беше това.Всеки човек си имаше такъв период и аз не правех изключение.
-И като гледам...явно е било грешка.Явно във филма наречен "Живот" точно в тази част от него-уточних аз.-играя лошото момиче.
Засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Катрин Фрийман
Admin
Admin
Катрин Фрийман


Брой мнения : 192
Join date : 22.05.2011

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 1:01 pm

Казах си всичко..И сякаш бяха свалили някакъв товар от плещите ми..Толкова време ми тежеше истината и се занимавах с лъжа..Че просто не можех да повярвам на думите изречени от собствената ми устна..
Замислих,се над заключението на Нина..И беше права..но до някъде..аз също не бях светица в този филм...
-Не само ти имаш лоша роля..Аз също бях така..Разликата беше..че аз не ти завиждах и не мислех за тези работи..Просто гледах да ти вгорчавам живота,защото бях ядосана,че така тъпо се получи..-завъртях очи..
-И двете направихме големи грешки..Но сме хора и е нормално да грешим..
-Ако си вярвахме,никога нямаше д стигнем до тук..Едно не мога да разбера...как изчезна доверието между нас?..Защо изведнъж започнахме да говорим зад гърбовете си да се обсъждаме?..Това е наистина долно..-поклатих глава..
Върнете се в началото Go down
https://sincityrpg.bulgarianforum.net
Нина Добрев
Актриса
Актриса
Нина Добрев


Брой мнения : 45
Join date : 23.05.2011
Age : 27

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 3:32 pm

Въздъхнах.
-Така е.Всеки греши и се учи от грешките си.Това е неизменна част от живота на всеки човек.
Все пак се реших и надигнах бавно чашата и отпих малка глъдка.
-Виж...явно е трябвало да стане така.За наше добро или зло вече се е случило и няма връщане назад.Това е.Не можем да променим миналото,а и да можем не мисля,че щях да го направя.Аз съм това което съм и не съжалявам за нищо.Приемам,че всяка загуба е трябвало да я преживея,за да се превърна в това,което съм сега,а не в някое лигово богаташко момиченце.
Издишах.Уоу колко много признания за един ден.
-Така,че...какво ще кажеш да започнем отначало?
Повдигнах леко вежди и лека,макар и нерешителна усмивка,озари лицето ми.Погледнах телефона си,съвсем скоро трябваше да се прибирам,за това набързо изпих останалата част от питието ми и върнах чашата на масата,като придърпах чантата ми към мен,търсейки портмонето ми.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Катрин Фрийман
Admin
Admin
Катрин Фрийман


Брой мнения : 192
Join date : 22.05.2011

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 7:18 pm

Истината наяраво ме връхлетя като градушка днес..И все пак беше права..Всяка една нейна дума идваше точно на мястото си...
-Ако не бяхме преживяла нтези трудности,кой знае какви лигли щяхме да сме в момента..Чак ми става лошо като си помисля..-аз вече го обърнах на смях..
-Каквото е станало..станало..Но все някога истината излиза..и колкото да е кофти единственото което можем да направим е да продължим напред..-усмихнах се леко..
Погледнах часовника си о осъзнах колко много съм закъсняла..
Така като гледах Нина и тя бързаше за някъде...И вече търсеше най-вероятно протмонето в чантата си..
-Нека да започнем отначало...И да не допускаме същите грешки,както преди...Да ни служат за урок...-усмихнах се искрено...
Извадих протмонето си..И оставих доататъчна сума на масата..
-Хей..аз трябва да тръгвам вече,защото адски много закъснях и ще ме убият..-засмях се..
Станах от масата и отидох до нея..след което я прегърнах..
-Много се радвам,че се изяснихме..-усмихнах й се...
-Чао и до скоро..колежке..-изплезих й се и се засмях леко след което се отправих към изхода на клуба..
Върнете се в началото Go down
https://sincityrpg.bulgarianforum.net
Нина Добрев
Актриса
Актриса
Нина Добрев


Брой мнения : 45
Join date : 23.05.2011
Age : 27

Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 7:21 pm

Не можех да повярвам,че отново започваме...започваме отначало.
Усмихнах й се мило.
-До скоро...колежке.
Засмях се и я имитирах.
Намерих портмонето си платих моята част и също станах.Осъзнах колко съм закъсняла чак когато излязох навън.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Disco club 'Be Wild' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club 'Be Wild'   Disco club 'Be Wild' I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Disco club 'Be Wild'
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Retro Club
» Club 'Coyote Ugly'
» Night club 'Faith' +18

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Sin City :: Sin City :: Клубовете-
Идете на: